З четверга у будинки житомирян почнуть пускати тепло. Два медзаклади уже з теплими батареями. По області ще краще. Оновлено

Обласний перинатальний центр та Центральну міську лікарню №2 почали опалювати.

Про це повідомляють у міській раді.

«Ми вже почали технічний запуск котелень. Зараз проходить процес їх розгерметизації. Всі мережі вже заповнені водою. Зараз ми навіть випереджаємо графік запуску опалювального сезону», – повідомив Олександр Фещенко.

За його словами, всі заклади освіти, медицини та житловий фонд почнуть отримають теплоносій вже найближчого четверга.

Як писав Репортер, опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться теж раніше, ніж планувалось. 

До речі, опалювальний сезон уже стартував у інших містах. Учора почали вмикати батареї, наприклад, у Києві, а сьогодні і у Рівному.

Також згідно повідомлення обласної ради, із 40 комунальних закладів охорони здоров’я області 14  вже обігріваються, решта увімкнуть тепло до кінця цього тижня. У нічний час отоплюються приміщення в дитячому відділенні обласного протитуберкульозного диспансеру та у “Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення “Дениші”.

Сьогодні планується увімкнути опалення в комунальній установі “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського”; обласному центрі профілактики та боротьби із СНІДом; Житомирському обласному центрі медико-соціальної експертизи; обласній науково- медичній бібліотеці; обласному наркологічному диспансері; обласному центрі профілактики та боротьби із СНІДом. 

А з 12 жовтня – в комунальних установах “Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації” та “Житомирський обласний центр крові”.

У медичних закладах, які підключені до централізованого теплопостачання, планується подача тепла орієнтовно з 15 жовтня.

Окрім цього, майже в усіх комунальних закладах соціального захисту, яких в області нараховується 19, теплопостачання розпочато протягом минулого тижня. Лише у Бердичівському геріатричному пансіонаті завершуються роботи по усуненню наслідків стихії.

Також, за інформацією прес-служби, усі комунальні заклади галузі освіти, культури та спорту, а їх в області понад 50, провели всі необхідні роботи і готові до включення централізованого опалення.