28-річний “зек” грабував дітей у Житомирі. Фото

Без категорії

Розшуківці кримінальної поліції Житомирського відділу встановили причетність 28-річного молодика до щонайменше 4 пограбувань неповнолітніх. Нині оперативники з’ясовують місце перебування підозрюваного, повідомляють у Нацполіції.

8, 12 та 17 років потерпілим від дій молодика житомирянам. У всіх випадках підозрюваний силоміць відбирав у дітей вартісні гаджети, а у двох з них – щей зірвав з шиї ланцюжки із золота.

Перший, встановлений поліцейськими грабіж, був скоєний у липні, близько18.30. Молодик, погрожуючи застосуванням фізичної сили, відібрав у семикласника мобільний. На початку серпня підозрюваний вихопив на вулиці, близько 23.00, з рук 22-річної дівчини вартісний телефон. А ще за два тижні пограбував 16-річного житомирянина, в якого відібрав «Айфон» та ювелірні вироби. У вересні молодик зірвав з шиї третьокласника ланцюжок зхрестиком із золота.

У ході розслідування розпочатих за ст. 186 (Грабіж) ККУ кримінальнихпроваджень розшуківці встановили причетність до злодіянь однієї й тієї ж особи.

“Як правило, чоловік обирав на вулиці людей, які не в змозі учинити опір:діти або дівчата, орієнтуючись на наявність у них будь-яких цінних речей, – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – Згодомусі відібране опинялося у місцях скупки або ломбардах.”

Частину викрадених речей поліцейські уже вилучили у ході слідчо-розшукових заходів.

Про підозрюваного відомо, що він є 28-річним жителем обласного центру іраніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі. Нині тривають заходи для встановлення його місця перебування та затримання.