Де можна подивитися фільми ХІV фестивалю DocuDays UA у Житомирі

У понеділок, 27 листопада, о 17:00 у прес-центрі Житомирської міської ради відбудеться презентація цьогорічного ХІV фестивалю DocuDays UA у Житомирі та експертне обговорення актуальності висвітлення проблематики прав людини через документальне кіно.

Організатор фестивалю у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” у співпраці з Житомирською міською радою, Головним територіальним управлінням юстиції в Житомирській області.

Основна мета фестивалю документального кіно про права людини DocuDays UA – підвищення рівня обізнаності громади з питань прав людини та демократії та залучення жителів до процесів зміцнення та впровадження демократичних ідей та цінностей в своїх громадах.

Фестиваль DocuDays UA спрямований на те, аби засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем “звичайної” людини та сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людськоїгідності як найвищої цінності. Фестиваль є неполітичним та некомерційним заходом.

Кінопокази у рамках фестивалю відбуватимуться з 4 по 8 листопада 2017 року. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Програма фестивалю нижче.

Анотація фільмів додається.

За детальною інформацією звертатися: Марина Хайнак (096) 627 78 52

Програма проведення Чотирнадцятого Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «DocudaysUA»

Дата Фільми Час показу Хронометраж (хв) Захід Місце проведення
04.12 В іншому світі/ In Another World 18:00 26’6 Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Кафе «Портал»
05.12 Усі ці нерви/ All This Panic 16:00 79’ Відкриття мандрівного фестивалю. Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення Кафе «Портал»
06.12 Народжені бути вільними / Born to be free 11:40 74’ Показ фільму в кінотеатрі. Дискусії та обговорення Житомирський державний університет імені Івана Франка, природничий факультет, кафедра екології, природокористування та біології людини
07.12 Рок-н-рольщики/Rocknrollers Боротьба Джамали/ Jamala’sstruggle 17:00 14’ 29’ Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Дім української культури
08.12 Спротив/ The Opposition 19:00 76’ Показ фільму у кінотеатрі. Дискусії та обговорення. Закриття фестивалю. Кінотеатр «Україна»