Найбільший виробник цукру, що має потужності і на Житомирщині купив страхову компанію

Один з найбільших виробників цукру в Україні – агропромхолдинг «Астарта-Київ» придбав Українську аграрну страхову компанію за 10,5 млн грн.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії на сайті Варшавської фондової біржі за січень-вересень 2017 року, повідомляє НАЦУ “Укрцукор”.

“Придбання 100% акцій страховика завершено в поточному році”, – йдеться в повідомленні.

Українська аграрно-страхова компанія працює на ринку з 1995 року. Одна з чотирьох страхових компаній України, які виступили засновниками Аграрного страхового пулу.

Страхова компанія завершила 2016 рік з чистим прибутком у розмірі 10,2 млн грн, в той час як 2015 рік – з чистим збитком 33,4 млн грн. Активи компанії за рік зросли на 24% – до 58 млн грн, власний капітал – на 25%, до 51 млн грн. Статутний капітал компанії становить 12 млн грн.

Агропромхолдінг «Астарта» – один з найбільших виробників цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої. Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.