У Житомирі продовжується суд над прокремлівським блогером. Фото

В Корольовському районному суді Житомира продовжується слухання справи у кримінальному провадженні стосовно місцевого блогера-журналіста Василя Муравицького, який на замовлення російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали.

Його звинувачують у держзраді.

Учора судді залишили Муравицького під вартою ще на 60 діб.

Сьогодні двоє адвокатів не з’явилися. Тому третій подав клопотання перенести засідання.

Засідання перенесли на 24 листопада. Час – 14:30.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби СБУ, правоохоронці встановили, що у своїх матеріалах блогер обґрунтовував законність зміни меж території і державного кордону України, «справедливість» анексії Криму Росією, створення терористичних псевдодержавних утворень на сході України, аргументував необхідність незаконного приєднання окремих регіонів нашої держави до інших країн, поширював інформацію щодо збору коштів та матеріального забезпечення так званих «ополченців Донбасу».

Співробітники спецслужби затримали блогера у серпні поточного року. Під час санкціонованих обшуків за місцем реєстрації і проживання зловмисника вилучили комп’ютерну техніку з доказами підготовки блогером маніпулятивних публікацій та електронне листування з російськими кураторами, оригінали та копії укладених із державними інформаційними агентствами РФ угод на підготовку замовних антиукраїнських матеріалів.