Володимир Ширма привітав реорганізований «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради

Вагома подія сталася у житті вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства» – рішенням сесії обласної ради заклад реорганізовано в комунальний вищий навчальний заклад нового типу – «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради. 

З цієї нагоди у навчальному закладі 16 листопада відбулась урочиста церемонія, у якій взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Як зазначив ректор закладу Віктор Шатило, завдяки реорганізації розширюється поле діяльності навчального закладу і відкривається перспектива відкриття нових спеціальностей.

«Це фізична терапія, ерготерапія, громадське здоров’я, лабораторна діагностика. Ми будемо отримувати ліцензії на підготовку фахівців за цими спеціальностями, які необхідні в умовах реформування медицини. Також зможемо відкрити ліцензію на післядипломну підготовку лікарів, а у подальшому й готувати лікарів», – наголосив керівник навчального закладу.

Передусім керівники області ознайомилися з організацією освітнього процесу в інституті та його матеріально-технічною базою, а також поспілкувалися зі студентами та викладачами.

Під час урочистої частини заходу Володимир Ширма привітав педагогічний та студентський колективи з підвищенням рівня і статусу навчального закладу.

«Наш навчальний заклад – це престиж міста і всієї області. Рік за роком, день за днем заклад розбудовувався, зміцнювався, зростав і набував авторитет. Реорганізація – це правильний крок, який дасть новий поштовх у розвитку навчального закладу, дасть можливість більш якісно готувати спеціалістів, які користуються попитом на ринку праці, що є не маловажним. Будемо працювати, щоб покращити матеріально-технічну базу, статус закладу цього потребує. Наразі є проблеми і термосанації, і гуртожитку. Є над чим працювати, і будемо поступово ці проблеми вирішувати», – сказав очільник депутатського корпусу.

Найкращі працівники закладу отримали Подяки обласної ради. Також голова обласної ради Володимир Ширма вручив ректору інституту сертифікат на 500 тис. грн на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Прес-служба обласної ради