Ознаки хорошого роботодавця

Можна перерахувати багато інших критеріїв, які визначать хорошого роботодавця, але щоб не бути відверто суб’єктивним і щоб не захопитися описами, які в кінцевому підсумку будуть ідеалізованими і мало мають відношення до життя, обмежимося 4-ма. 

З ними, по ідеї, повинно погодитися більшість читачів. Сподіваємося, що це допоможе вам вашому працевлаштуванні та кар’єрі, оскільки: «попереджений – значить озброєний». Быстрозайм – отзывы.

1. Почнемо, мабуть, з відкритості. Підприємства, компанія, фірма повинні бути, якщо і не добре відомі, але інформація про роботодавця повинна бути абсолютно відкритою. Тобто адреса, місце розташування, телефон (обов’язково причому стаціонарний), інтернет-сайт (якщо є) – все це повинно бути вказано в усіх інформаційних джерелах, якими користується підприємство (візитки, довідники, оголошення та ін.).

2. З першого пункту слідує інший, досить важливий критерій. Це репутація. Особливо це важливо для великих компаній. Зрозуміло, чим більше позитивних відгуків від співробітників або якась хороша думка в суспільстві, наприклад, в конкретному місті, тим краще. Але нейтральна думка теж буде швидше плюсом.

3. Хороший роботодавець розуміє, що успішність бізнесу багато в чому залежить від фахівців, відповідно, він буде шанобливо ставитися до співробітників, яких наймає. У чому це полягає. Найголовніше, що хороший роботодавець, швидше за все, буде жити за Трудовим Кодексом. Соціальна захищеність співробітників на підприємстві не менш важлива, ніж гідна зарплата. Тобто офіційне оформлення на роботу – у хорошого роботодавця must have.

4. З приводу рівня зарплати. Слід розуміти: що хороший роботодавець, тим не менш, не благодійна організація. Рентабельність підприємства завжди повинна бути виправдана. Але хороший роботодавець прагне до об’єктивного оцінювання вартості праці того чи іншого фахівця і завжди враховує різні способи мотивації і заохочення свого персоналу, в тому числі і не матеріальні. Тобто як справжній власник і бізнесмен, він прекрасно розуміє, що «за просто так» нічого не буває і важливо зацікавити співробітників (в тому числі, і гідним заробітком), щоб їх ефективність зростала, а значить, і успішність підприємства.