Житомирська влада придбає три квартири і один будинок із земельною ділянкою

Міська влада планує придбання в комунальну власність міста об’єктів нерухомого майна.

Про це йдеться у проекті рішення міської ради.

“Відповідно до ст.ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації”, – йдеться в документі.

Придбають квартири за адресою: 

м. Житомир, вул. Лесі Українки, 4, кв. 111, що належить на праві приватної власності Зацновій Ларисі Ананіївні та Зацнову Володимиру Васильовичу, з метою включення до житлового фонду соціального призначення.

м. Житомир, вул. Бальзаківська, 4, кв. 827, що належить на праві приватної власності Носачу Миколі Івановичу, з метою включення до житлового фонду соціального призначення. 

м. Житомир, пров. Скельний, 3, кв. 2, що належить на праві приватної власності Бондарчук Людмилі Анатоліївні, з метою передачі дитячому будинку сімейного типу. 

Житлового будинку і земельної ділянки 0,0600 гектарів за адресою: Соколова Гора урочище, буд. № 8 Іванівської сільської ради Житомирського району Житомирської області (колишня адреса – м. Житомир, вул. Привітна, буд. № 13), що належить на праві приватної власності Фесенку Миколі Васильовичу, з метою передачі дитячому будинку сімейного типу.

Виконком потім має взяти придбане на на балансовий облік та передати на балансовий облік відповідних ВЖРЕПів.