Мер Житомира змінив зовнішність і пішов слухати, що про нього кажуть люди

Без категорії

Сьогодні о 19:30 на каналі 1+1 у випуску новин ТСН вийде в ефір проект «Мер під прикриттям» з Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним.

Про це повідомляє сайт міської ради Житомира.

За умовами проекту, очільники міст мали на один день перевтілитися в іншу професію, наприклад, кондуктора чи вихователя дитячого садочка, та дізнатися у мешканців, чи задоволені вони ефективністю влади. Аби чиновників не одразу впізнали громадяни, гримери дещо змінили їх зовнішність.

Ідея проекту належить Ірині Озимок, засновниці Міжнародного саміту мерів у Києві, який відвідали понад 150 міських голів у листопаді 2017-го. «Мер під прикриттям» – спільний проект Міжнародного саміту мерів та каналу «1+1».

«В той день ми встали о четвертій годині ранку. Ну, може трошки раніше ніж на ранкове тренування у Броварах. Зайшли до міської адміністрації з двору, наклеїли вуса, вдягли перуку і окуляри, і кашкет. Таким його в тролейбусі не впізнавали. О 7:00 в Житомирі починає світати, тролейбусами їдуть на роботу чимало містян, і транспорт ходить доволі вчасно по графіку. До речі, в Житомирі, вперше в Україні заплатила за проїзд у тролейбусі карткою VISA, просто приклавши її до сканера. Сергій Сухомлин підсів до випадкового пасажира, поговорили про проблеми міста, і потім Мирослав Ганущак спитав, що той думає про свого мера! Відповідь була позитивна, але каже, «шкода, що він російською говорить». А потім додав, – я б за нього ще раз проголосував. Мер зізнається, що зміни – то тривалий процес, залучили кошти грантові і кредитні, плануюють робити будинки для орендування житла для тих, хто приїжджає працювати з довколишніх міст та сіл. Але каже, що проблема найбільша в тому, що люди виїжджають за кордон, наприклад багато лікарів, і це чимала втрата. Реформу медичну оцінює добре, але каже, що запрацює за роки три. Відкритий, натхненний, на дні народження йому дарують маленькі танки. Це пов’язано з його першою професією», – написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Озимок.

Усі герої циклу ТСН увійшли до рейтингу топ-20 мерів-новаторів України. Команда ТСН запропонувала мерам Житомира, Хмельницького, Чернівців, Долини, Тростянця та Глухова змінити рід занять, аби стати ближчими до громадян та почути критику й думки щодо інноваційних змін, які впроваджуються в місті.