ПРаТ “Київ-Атлантик Україна” планує займатися на Житомирщині хмелярським бізнесом

Бізнес

Голова обласної ради Володимир Ширма 6 лютого провів зустріч з представниками бізнесу, що планують впроваджувати на території області проект з розвитку хмелярства.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Київ-Атлантик Україна» (kau.kiev.ua), яке виявило бажання розвивати хмелярство на теренах Житомирщини, зацікавлено в отриманні 150 га землі під хмільники в Пулинському або Ємільчинському чи Олевському районах.

Як зазначив один із співвласників товариства Девід Свірі, основним видом продукції, яку виробляє компанія, є високоякісні комбікорми, вітамінні добавки для всіх тварин.

«Компанія спеціалізується на виробництві високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганні і переробці сировини, постачає сільгоспвиробникам техніку та засоби для ведення господарства, випускає комбікорми і кормові концентрати. Ми плануємо розширяти виробництво і готові інвестувати кошти в розвиток хмелярства на Житомирщині», – розповів Девід Свірі.

Спілкуючись з представниками бізнесу, Володимир Ширма зазначив, що обласна влада зацікавлена в інвесторах і буде всебічно допомагати в реалізації інвестиційних проектів на Житомирщині.

«Інвестиції в економіку нашого регіону є одним з найбільш важливих чинників для подальшого розвитку Житомирщини. Ми готові підтримувати чесних і відповідальних інвесторів, які прозоро працюють, створюють додаткові робочі місця, сприяють розвитку інфраструктури, наповнюють місцеві бюджети. Передусім зацікавлені саме в тих інвесторах, які вкладатимуть кошти у сільське господарство. Такі інвестиційні проекти сприятимуть зростанню рівня та якості життя населення в районах», – наголосив Володимир Ширма.

Акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Київ-Атлантик Україна» засноване в Україні у 1994 році, офіси якої розміщено в м. Києві та м. Миронівка, Київської області. Акціонерами товариства є компанії США, Німеччини, Франції, Європейський банк реконструкції та розвитку та українські сільськогосподарські підприємства. У 1997 році в м.Миронівці побудовано Інтегрований сільськогосподарський центр постачання, обслуговування та переробки. Загальні вкладення іноземних інвестицій на проектування, будівництво та введення в дію Центру наразі становлять 20 млн дол. США. Для місцевого населення створено близько 150 робочих місць.

До складу Центру входять: зерновий елеватор для збереження одночасно 50 тис. тонн та пропускної спроможності 200 тис. тонн зерна на рік з сушильним та очисним обладнанням, лабораторіями, залізничною гілкою і тепловозом, залізничними та автоваговими, зерновозами тощо; завод з переробки насіння олійних культур річною потужністю 50 тис. тонн; завод комбікормів та кормових концентратів на основі протеїнової конверсії потужністю 65 000 тонн на рік та підрозділ обслуговування сільгоспвиробників. Сьогодні це перший в Україні приватний елеватор, оснащений провідними західними технологіями та найновішим обладнанням, що забезпечують високу якість та надійне зберігання зерна.

1aainvestory1

1aainvestory4

1aainvestory5