На Житомирщині засвітять 70 населених пунктів

Суспільство

У рамках ініціативи голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича «Засвітимо Житомирщину» у 2018 році планується «засвітити» до 70 населених пунктів.

Про це Ігор Гундич повідомив у прямому ефірі телеканалу СК1, повідомляє прес-служба ЖОДА.

«Відверто кажучи, я не думав, що в області є така велика кількість сіл, де немає освітлення. Мені здавалося, що їх 200-300. Коли ми почали глибше розбиратися і збирати інформацію, то виявилося, що таких сіл набагато більше. У першу чергу, ця програма буде спрямована на сільську місцевість, де немає освітлення з моменту настання незалежності України. У 2018 році плануємо “засвітити” 50-70 населених пунктів»,каже Гундич.

За його словами, під час відбору населених пунктів обмежень ніяких не буде. Не потраплять лише ті населені пункти, які вже мають освітлення.

«Немає ніяких обмежень – живе там 100 чи 200 людей. Моє переконання в тому, що цю програму у наступному році потрібно буде прийняти на років 5-7, і щороку освітлювати нові населені пункти. На сьогодні ми передбачили кошти в обласному бюджеті. 30% будуть співфінансовувати місцеві бюджети, і 10 млн грн ми просимо з Державного фонду регіонального розвитку»,розповів Ігор Гундич.

Загальна вартість проекту у 2018 році складає 19,5 млн грн.