Коростенські активісти не вважають інвалідом голову райради

Суспільство

У Коростені активіти взялися люструвати районних чиновників, зокрема, переконані, що голова районної ради незаконно оформив інвалідність та отримує відповідні пільги.

Місцеві кажуть, що грошей на забезпечення пільг держава виділяє замало. А через витрати на лжеінвалідів ліквідатори аварії на ЧАЕС практично не отримують коштів на оздоровлення.

«Позбавили майже всього: немає оздоровлення, нема санаторно-курортних путівок. Через таких лжеінвалідів, які грабують державу, не вистачає коштів на людей, які справді потребують допомоги», – говорить активіст Віталій Юшкевич.

З його слів,  сьогодні дійсні ліквідатори відстоюють справедливість голодуючи біля Міністерства Соцполітики, а депутати Верховної Ради тільки спекулюють на ліквідаторах, які втратили своє здоров`я рятуючи не тільки Україну, але і весь Світ.

“Мабуть, Юрій Віталійович Луценко посприяє справедливому рішенню відносно керівників прокуратури та державних установ в їхньому не професіоналізмі”, – каже Юшкевич.

Водночас чиновник, якого запідозрили у тому, що він насправді здоровіший, ніж по документам, всі закиди на свою адресу відкидає, радить активістам звертатися до суду.

Відтак зараз активісти вимагають МСЕК переглянути медичні документи голови РДА, а також планують звернутися до СБУ з проханням перевірити законність оформлення інвалідності чиновником.