На Житомирщині встановлять геодезичний знак центру Європи

Суспільство

Депутати житомирської обласної ради 22 травня у ході засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку опрацювали 25 питань порядку денного.

Профільна комісія обговорила питання погодження встановлення геодезичного знака, що буде відповідати середньому географічному меридіану континентальної Європи, який проходить через Україну, – повідомляє прес-служба обласної ради.

Як зазначають геодезисти, цей меридіан перетинає територію України в Житомирській, Вінницькій та Одеських областях і найбільш доречним було б спорудження подібного знаку на трасі Київ-Чоп в Житомирському районі поблизу села Василівка.

Попередні роботи по встановленню геодезичного знаку, які тривають ще з 2011 року, фахівцями-ентузіастами вже зроблено. Для подальшого проведення робіт необхідно погодження з органами місцевого самоврядування та виділення відповідних коштів. Депутати, заслухавши спеціалістів, погодили дане питання і дали доручення постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності передбачити кошти на встановлення цього знаку.

З-поміж іншого, профільна комісія погодила низку комунальних питань, зокрема, погодження штатної чисельності та внесення змін до статутів комунальних підприємств.

У засіданні постійної комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

1aaacomvit1

1aaacomvit2

1aaacomvit3

1aaacomvit4

1aaacomvit5

1aaacomvit6

1aaacomvit7

1aaacomvit8

1aaacomvit9

1aaacomvit10