Житомирська обласна рада розгляне звернення щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

Суспільство

22 травня відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань під головуванням Олени Галагузи та за участі заступника голови обласної ради Максима Вілівчука та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Депутатами було підтримано проект рішення «Про обласну програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки». Зазначимо, що дана програма має на меті забезпечити комплексну та цілеспрямовану роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, освітніх закладів, громадських організацій щодо виховання громадянина – патріота України, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, утвердження любові до Батьківщини, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.

«Саме задля консолідації суспільства, враховуючи  сучасні суспільно-політичні умови в державі, – наголосила начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді і спорту Світлана Гресь, – зумовлена необхідність розроблення даної програми».

Програма буде фінансуватись за кошти обласного бюджету, її загальний обсяг наразі складатиме 1 млн.873 тис.грн.

Розглянули депутати і підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, обласних ради про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Також в ході комісії депутати розглянули питання про погодження штатної чисельності КУ «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» та  КЗ «Волейбольний клуб», розглянули звернення Баранівської міської ради щодо перерозподілу залишків освітньої субвенції в області.