Житомирська обласна рада закликає Мінекології нормалізувати стан бердичівських очисних споруд

Суспільство

Депутати Житомирської обласної ради звернулися до Міністерства екології та природних ресурсів України за фінансовою підтримкою для будівництва очисних споруд у м. Бердичеві. Відповідне звернення до профільного міністерства депутатський корпус прийняв на черговій 16-й сесії обласної ради, яка відбулась 31 травня.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Депутати занепокоєні станом очищення стічних вод м. Бердичева, погіршенням екологічної ситуації в басейні р. Гнилоп’ять і санітарно-епідеміологічної ситуації в місті, та зростанням внаслідок цього соціальної напруги серед населення.

У зверненні зазначається, що у 2012 році продовжено реконструкцію міських очисних споруд, будівництво яких розпочиналось ще наприкінці минулого століття і згодом було припинено. Але без державної підтримки, лише за рахунок коштів місцевих бюджетів та екологічних фондів здійснити спорудження важливого для міста об’єкта неможливо.

Тому депутати звернулись з проханням розглянути питання виділення 70 млн грн на будівництво очисних споруд у м. Бердичеві.

Нагадаємо, що депутати також прийняли звернення до вищих органів влади, які стосуються виділення субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян та підтримки незаконно ув’язнених українських патріотів.