Під час масштабного релігійного свята у Бердичеві ніхто нікого не обікрав, і не побив

Суспільство

22 липня у м. Бердичеві відбулося масштабне релігійне свято. У заходах взяли участь понад 4,5 тисячі учасників, частина з яких упродовж кількох днів здійснювала піше паломництво  до районного центру.

Правопорядок та публічну безпеку у ці дні забезпечували понад 75 працівників поліції.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.

Тисячі паломників прибули до Бердичева, щоб взяти участь в Урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію. У складі паломницьких груп були віряни з різних областей України та іноземних держав.

Охорону безпеки та порядку забезпечували понад 7 десятків поліцейських, які працювали у посиленому варіанті несення служби та вжили усіх необхідних заходів безпеки для підтримання публічного порядку, а також попередження небезпечних ситуацій під час прибуття гостей свята, богослужіння та інших урочистостей.

Поліцейські працювали у складі піших патрулів та мобільних груп, завданням яких були організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганства та інших можливих правопорушень.

Грубих порушень правопорядку зафіксовано не було. Загальна кількість зареєстрованих подій за ці дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.