Росіяни крадуть чужу історію, славу, маркують чужу територію, претендують на землі інших народів, – Муженко

Світ Україна

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко підписав наказ про виконання командирами всіх рівнів управління закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки”.

Про це Муженко повідомив у своєму Facebook, інформує gazeta.ua.

Він також відповів на присвоєння так званих почесних найменувань частинам російської армії.

“Українське військо має власні військово-історичні традиції і дії Росії ніяким чином на нас не впливають. Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію – красти чужу історію та славу. Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення. Це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятись на Донбасі та Криму. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України. Традиції сучасної російської армії – це дивна суміш російсько-імперських і радянських міфів”, – зазначив Муженко.

Російський президент Володимир Путін підписав укази про присвоєння почесних найменувань низці військових частин ЗС РФ. Вони матимуть назви українських міст: Житомир, Ніжин та Львів.