До Житомира повертається великий футзал

Спорт

20 жовтня о 14:30 у залі житомирського ФОКу відбудеться урочиста церемонія відкриття Чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2018\2019 рр.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації футзалу  Житомира.

Участь у цьогорічному розіграші турніру підтвердила 41 команда, учасники турніру сформували чотири ліги: по 10 команд у вищій, першій і другій лігах, та 11 у третій лізі. Географія Чемпіонату продовжує розширюватись. Так до новоборівського «Оріону» та олевського «Штурм-Полісся» додався коростишівський FC «Stone Town», ченяхівський «Технічний ліцей», та представник житомирського району – «Відродження-Агро» із с. Ліщин. Новачки турніру розіграють звання переможця третьої ліги, де компанію їм складуть команда житомирської 95 ОДШБр – «Купол 95», 199 навчального центру – «Invictus», а також команди підприємств і компаній м. Житомира.

Традиційно Чемпіонат Житомира буде відбірковим етапом Чемпіонату Житомирської області, адже окрім м. Житомира відбіркові футзальні етапи пройдуть і в інших містах нашої області. Турнір триватиме до березня 2019 року, усі матчі Чемпіонату пройдуть у залах ФОКу (вул. Кибальчича, 9) та СОК “Динамо” (вул. Чуднівська, 113).