У Житомирської міської прокуратури – новий керівник

Без категорії

У вівторок, 9 жовтня 2018 року, прокурор Житомирської області Любомир Війтович представив колективу Житомирської місцевої прокуратури нового керівника – Івана Островського.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Представляючи нового керівника, Любомир Михайлович зазначив, що  Іван Островський – професіонал із великим досвідом роботи в органах прокуратури, зокрема, протягом шести років працював на керівних посадах.

Керівник обласного відомства також позитивно оцінив колектив місцевої прокуратури як такий, що має достатній фаховий потенціал, необхідний для виконання поставлених завдань.

«Сьогодні пріоритетні завдання для керівника та колективу – це активна боротьба з корупцією, дотримання законності при відчуженні об’єктів державної та комунальної власності і земельних ділянок, а також боротьба з незаконним видобуванням корисних копалин та протиправним користуванням лісовими ресурсами. А головна вимога до керівника – забезпечити ефективну реалізацію наданих прокуратурі повноважень», – наголосив Любомир Війтович.

У свою чергу, новопризначений керівник місцевої прокуратури Іван Островський подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб спільно з колективом вибудувати конструктивну взаємодію з органами місцевої влади, правоохоронними органами та судовим корпусом задля виконання функцій і завдань, визначених Конституцією та Законами України.

У заході також взяли участь міський голова Житомира, керівництво Житомирського відділу поліції ГУНП в області та представники судової гілки влади.


Островський Іван Миколайович, радник юстиції, 1984 року народження, у 2006 році закінчив Одеську національну юридичну академію.

В органах прокуратури працює із січня 2006 року, зокрема, протягом 6 років – на керівних посадах: 20.09.2012-22.12.2014 – Житомирський міжрайонний  прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, 23.01.2015-14.12.2015 – заступник Коростенського міжрайонного прокурора, 15.12.2015-07.10.2018 – керівник Коростенської місцевої прокуратури.