Радіодиктант – єднання навколо української мови, яку можна і треба вивчати усе життя

Культура Суспільство

Хвилююче відчуття належності до єдиної  української родини охопило  читачів і друзів житомирської міської бібліотеки, які у бібліотеці-філіалі №2 писали Всеукраїнський радіодиктант нацональної єдності.

Всі усвідомлювали, що у ці  ж хвилини  щорічний радіодиктант  писали українці у різних куточках світу – від школяра до міністра. У бібліотеці зібралися житомиряни різного віку, але всіх їх об’єднує почуття гордості за Україну, любов та повага до рідної мови, як великого національного надбання.

Цьогорічна тема диктанту, який за усталеною традицією читав український лінгвіст Олександр Авраменко була –  “Наші пісні”. Як зізнавалися учасники диктанту, вона була цікавою багатьом з них, оскільки відтворювала історію української пісні – від давніх часів до сучасності.

Після закінчення написання відбулося обговорення написання диктанту за чашкою чаю. Адже основне його задання  – єднання навколо мови, яку можна і треба вивчати усе життя.

В цей же день у бібліотеці  відбувся й флешмоб «Буду я навчатись мови золотої».  Усі заходи відбулися за  діяльної допомоги  вчителів ЗОШ №1  Заворотнюк В.Є. та Сотніченко І.А.