Житомирські собаки отримали туалет

Без категорії

На цих вихідних у Житомирі з’явилася перша міська вбиральня для собак. Працівники КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради встановили її на своїй території та облаштували усім необхідним: біо-пакетами та сміттєвим баком. Про це повідомляє сайт міської ради.

Директор КП «Центр захисту тварин» Олександра Мельник на своїй сторінці у соціальній мережі розповіла – «Для чого варто прибирати за своїми чотирилапими друзями?»

«Це не досягнення. Це норма. Це особиста та соціальна відповідальність. За деякими статистичними дослідженнями, 60% українців прибирають за своїми улюбленцями, а 40% створюють проблеми. Вважаю, для того, аби змінити ці цифри на краще, має бути належне виховання+соціальна реклама+штрафна система. А ще суворий контроль за дотриманням правил утримання і вигулу тварин, обов‘язкова реєстрація домашніх хвостатих, належна утилізація екскрементів і т.д. Майданчики і зони для вигулу – також прекрасна ідея та життєва необхідність! Проте. Є два варіанти. Сидіти і чекати, поки все це реалізується глобально і локально. А можна просто перемогти свою лінь, придбати біо-пакетики, прибрати за улюбленцем, тим самим, ставши гарним прикладом для інших в зробивши свій внесок до покращення екосистеми міста та особистого комфорту».

Працівники центру чекають на  усіх свідомих житомирян за адресою: вул. С.Параджанова, 87.