У Житомирі намагаються вигнати на вулицю сім’ю з 12-ма дітьми

Без категорії

Житлові права багатодітної родини Бодомер, у якої хочуть відібрати чотирикімнатну квартиру, юрдепартамент Житомирської міської ради відстоює в Апеляційному суді.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Таке рішення прийняли 9 січня, члени виконавчого комітету міської ради за підсумками розгляду додаткового питання щодо квартири по вулиці Корольова, 48, яку отримала у власність родина у 2016 році.

«Рішенням виконкому № 302 від 20 квітня 2016 року було скасовано орден від 2011 року на житлову площу в будинку 48 по вулиці Корольова у Житомирі, який був незаконно виданий начальником ВЖРЕП №10 на ім’я Дем’янчук Ольги Северинівни, 1930 року народження. На той час дана площа фактично не була квартирою, а була нежитловим приміщенням, тобто квартирою вона стала лише в 2016 році після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом щодо відповідності санітарно-технічним вимогам та придатності для проживання, а саме: 6 липня 2016 року. Як відомо, 20 липня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення про надання чотирикімнатної квартири №1-г, жилою площею 70,8 кв м в будинку по Корольова, 48 для сім’ї з 13 осіб: чоловік, дружина та 11 дітей з 1995 по 2014 роки народження. Згодом особи, на ім’я яких видавався ордер у 2011 році, звернулися до суду з вимогою про скасування попередніх рішень виконкому: «Про скасування ордера» та «Про надання квартири багатодітній сім’ї». Рішенням суду першої інстанції позов було задоволено. Ми звернулися з апеляційною скаргою до суду, підставою є обставини незаконності видачі ордера у 2011 році», – доповів директор департаменту міської ради Євгеній Черниш членам виконавчого комітету.

За словами керівника юрдепартаменту, засідання по цій справі відбудеться 23 січня 2019 року.

Сьогодні ж, під час прес-конференції у міській раді міський голова Сергій Сухомлин висловив сподівання, що розгляд цієї справи в апеляційному суді буде об’єктивним.

Міський голова також зазначив, що це дуже важливе питання для міста і він особисто слідкуватиме за розвитком ситуації.

«Сьогодні про цю ситуацію, в яку потрапила сім‘я Бодомер, ми інформуємо громадськість через засоби масової інформації. Люди мають знати, що відбувається – у багатодітної родини хочуть відібрати чотирикімнатну картиру, виділену їй містом у 2016 році. Нам треба привернути увагу до справи. Є адвокат, яка кваліфіковано захищає їхні інтереси. Я маю надію, що апеляційний суд вивчить усі докази і буде об’єктивним при розгляді. Хочу ще раз наголосити: цю сім’ю з цієї квартири точно ніхто не виселить. Ми не дозволимо», – зазначив очільник міста.

Він також додав, що у січні поліція розпочала кримінальне провадження за фактом підробки документів.

«Мова йде про документи, на підставі яких керівництво ВЖРЕПу прописувало людей у цю комунальну квартиру. У понеділок я зустрічаюся з керівником ГУНП в Житомирській області Вячеславом Печененком, щоб обговорити ситуацію», – розповів Сергій Сухомлин.

За словами адвоката родини Бодомер Олеся Войдевич, на сьогоднішній момент суд своєю ухвалою звільнив родину від сплати судового збору.