Discount Shop BRO – інтернет-магазин сертифікатів зі знижками на різноманітні товари та послуги в Житомирі

Без категорії

Любите відкривати для себе нові горизонти? Прагнете постійно навчатися чомусь новому та розвивати себе? Ви не звикли сидіти на місці і чекати біля моря погоди, Вам просто життєво необхідна будь-яка активність, постійний саморозвиток та новий досвід? Discount Shop BRO – інтернет-магазин сертифікатів зі знижками на різноманітні товари та послуги в Житомирі.

На сайті представлений величезний вибір сертифікатів на різноманітні курси макіяжу, манікюру, педикюру, хореографії, фото-майстерності, дефіле, акторської майстерності, стилю, етикету, перукарської майстерності. Навчальні курси з англійської мови. Курси для дітей у школі журналістики телеведучого Сергія Яцика та заняття з англійської мови.

Перейняти досвід Ви зможете у найдосвідченіших майстрів та професіоналів нашого міста у провідних компаніях та навчальних центрах.

«Art Glamour» – навчальний центр, де ви зможете здобути нову професію зі сфери нігтьової естетики. Тут працюють лише найкращі майстри та професіонали своєї справи, а  головне те, що після навчання ви будете фахівцем затребуваним на ринку індустрії краси. «Art Glamour» видає дипломи лише англійською мовою. Ці дипломи забезпечені п’ятирічним досвідом у навчанні та успішною кар’єрою тисячі випускників, що зараз працюють у Польщі, Англії, Франції, Німеччині, Америці, Японії та багатьох інших країнах.

Модельна агенція «Gloria Models» допомагає розвиватись у таких напрямках:

 • Дефіле;
 • акторська майстерність;
 • етикет;
 • стиль;
 • візаж;
 • перукарська майстерність;
 • фото-майстерність;
 • хореографія.

Учні постійно створюють свої фото-проекти, розвивають цим себе та оточуючих.

Моделі агенції регулярно беруть участь у майстер-класах та фотозйомках, а найкращі – приймають запрошення на міжнародні та всеукраїнські конкурси краси та покази мод.

Курси у студії візажу «Face Art» розраховані на початківців та включає роботу в тіньових, олівцевих, гелевих та кремових техніках. Тут ви вивчите основи макіяжу і техніки, які необхідні для успішної роботи в салоні і на фотосесіях.  Навчальний курс моделювання брів у студії «Face Art» розрахований на початкіців і дає можливість отримати базові знання у галузі корекції та моделювання брів. Після закінчення курсу ви з легкістю можете працювати бровістом в будь-якому салоні або навіть на себе.

Студія «Face Art» надає:

 • Робоче місце;
 • Всю необхідну косметику (професійні марки Cinecitta, Inglot, Paese, SinArt, OlgaStudio, Graftobian, VG);
 • Моделей;
 • Допомогу у виборі косметики;
 • Супровід після навчання.

Hello English – курси англійської для дітей, підлітків та дорослих із власними методиками викладання, що відповідають усім сучасним вимогам. У цьому закладі роблять максимальний акцент на процес комунікації, тобто учням допомагають розвинути розмовне мовлення, а також здобути необхідний запас слів. Hello English – креативні викладачі та індивідуальний підхід до кожного.

Курси для дітей із журналістики у  навчальному центрі «Просто».  Даний курс відкритий для дітей від 10 років та розкриває наступні теми:

Публічні виступи перед телевізійною камерою;

Алгоритми написання журналістських розслідувань;

Авторські колонки та блоги.

Креативний центр націлений на результат: тут ваша дитина зможе визначитись з майбутньою професією, навчиться виступати перед аудиторією, а також телекамерою, та оволодіє основами мультиплікації.

Якщо Ви прагнете отримувати новий досвід, розкривати свій потенціал, вчитися новому та отримувати максимальний результат від навчання Discount Shop BRO – це те, що Вам потрібно.  На сайті bro.zt.ua представлений широкий вибір сертифікатів зі знижками на товари та послуги в Житомирі. Також сертифікати Discount Shop BRO ідеально підходять у якості подарунку для Ваших друзів та близьких. Любительнець релаксу, гламуру, активного способу життя та активного відпочинку приємно здивує неординарність та доречність Вашого подарунку.

Детальну інформацію Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua.

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/broztua/.

Сторінка в Instagram: www.instagram.com/discountshopbro/.