Технопласт – Полісся – надійність та захист вашого будинку на довгі роки.

Без категорії

Багато людей не замислюється перед тим, куди купувати вхідні двері – в приватний будинок або квартиру? Відомо, що все ж таки різниця існує, і її необхідно постійно враховувати! У чому ж, все-таки, різниця?

Відмінність дверей для квартири і котеджу у самій обробці. Вхідні двері постійно піддаються погодним умовам: сонячним променям, вологості,  різким змінам температури, тощо. Аби зовнішній стан дверей не погіршився, велику увагу приділяють правильній обробці дверей.

Вхідні двері від  Hörmann – надійний захист від злодіїв!

Нові вхідні двері від німецького виробника Hörmann серій ThermoSafe та ThermoCarbon з високими енергозберігаючими характеристиками, надійним захистом від зламу і вишуканим, елегантним дизайном.

Двері Thermo65 мають великий ступінь захисту від непроханих гостей.  Thermo65 оснащені замком із кількома точками закривання. Зі сторони петель двері захищені трьома антизрізами та мають клас захисту від зламу RC 2.

Склопакет із внутрішнього та зовнішнього боку укомплектований 8 мм безпечним склом VSG. Це скло виготовлене за технологією «триплекс». У випадку розбивання воно не висипається, а всі скалки залишаються на місці. Тому для злочинці це стане перешкодою для пограбування.

Придбати продукцію Hörmann в Житомирі Ви можете у компанії «Технопласт Полісся», яка є офіційним дилером Hörmann.

Обираємо двері ретельно та уважно

Всім відомо, що вхідні двері різняться між собою в першу чергу матеріалом. Погляньмо на їх характеристики.

Металеві двері – міцні, стійкі, складно деформуються, мають високі експлуатаційні показники. Виготовляються з алюмінію або сталі. Встановлюють їх в приватних будинках і квартирах, а також в громадських, промислових приміщеннях і офісах. Специфіка призначення: куленепробивні, звукопоглинальні, теплозберігаючі, протипожежні та протиударні.

Дерев’яні вхідні двері  – екологічні вироби. Обробляються спеціальними лаками, красками від вологості та пересихання. Даний вид дверей може оздоблюватись декоруванням малюнками.  

Пластикові або скляні вхідні двері – легкі, підходять для торгових залів або для приватних будинків.

 

Вхідні двері від «Технопласт Полісся» – це надійність та захист вашого будинку на довгі роки.

Дізнатись актуальну інформацію можна за активним посиланням.

Сайт компанії: https://tehnoplast.com.ua

Адреса: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 6

E-mail: oleg_zt@mail.ru

Телефон: (067) 412-4-707; (0412) 42-24-10