Контррозвідка СБУ підтвердила виведення з окупованої території цінного свідка й докази агресії московитів

Україна

Служба безпеки України підтверджує факт виведення на підконтрольну територію України найманки російських НЗФ на Донбасі Світлани Дрюк, “начальника штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НС ДНР” з позивним Вітерець.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі.

Контррозвідка СБУ підтвердила проведення спецоперації щодо виведення громадянки Дрюк з окупованої території: Отримано важливі матеріали і цінного свідка 01

Також СБУ отримано додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з РФ.

“Фактично вся операція відбувалася в умовах жорсткого контррозвідувального режиму ФСБ РФ на тимчасово окупованій території, у зв’язку з чим вимагала від співробітників СБУ безпрецедентного рівня конспірації та майстерності в умовах високого психологічного навантаження”, – підкреслили у відомстві.

Як зазначив глава СБУ Василь Грицак: Ця операція була змаганням інтелекту і професіоналізму між російськими та українськими спецслужбами, а отриманий результат – черговий доказ російської збройної агресії”.

Досудове розслідування триває.