Ремонт побутової техніки Bosch вдома

Без категорії

Німецька компанія Бош більше 125 років розробляє побутову техніку і постійно підвищує стандарти тиші, ефективності та інтегрованого дизайну. Продукція компанії полегшує повсякденне життя, прискорює та спрощує виконання домашніх робіт. Назва Bosch давно стала синонімом безкомпромісної якості, технічної досконалості та абсолютної надійності.

Але час не шкодує фірмові прилади популярної німецької марки, котрі як і всі інші вимагають належного догляду та періодичного ремонту, щоб значно продовжити термін служби. Онлайновий сервіс m911 – найкраще місце для зустрічей замовників з технічними експертами. Менеджери маркетплейса миттєво реагують на дзвінки і забезпечують гарне обслуговування. Особисті помічники повністю контролюють процес: від створення заявки до видачі гарантій клієнтам.

Сервіс побутових послуг Мастер911 – це професійно і комфортно

Якщо ви володієте технікою Бош, що проявляє ознаки збоїв, маркетплейс Master911 поверне в робочий стан ваш домашній пристрій. Сервіс взаємодіє тільки з перевіреними, сертифікованими фахівцями, що мають навички у відновленні:

  • посудомийних, пральних та сушильних машин;
  • вбудованих і автономних холодильників чи морозильних камер;
  • мікрохвильових печей, газових та електричних духовок;
  • газових і електричних водонагрівачів;
  • газових, електричних й індукційних плит або варильних панелей.

Налагоджений процес дозволяє менеджерам уточнювати поломки, консультувати і в обумовлені терміни направляти профільного фахівця за адресою клієнта. Накопичений досвід, знання схем та мануалів допомагають майстрам точно оцінювати стан приладу в ході діагностики і швидко усувати навіть найсерйозніші несправності.

Плюси сервісу Мастер911

Побутова техніка Bosch органічно доповнює будь-яке житло. Зручні й прості у використанні прилади німецької торгової марки стали незмінним атрибутом багатьох будинків по всьому світу. Пристрої полегшують зайнятим людям ведення побуту і надають можливість проводити заощаджений час у колі сім’ї.

Маркетплейс Master911 – зручний онлайновий майданчик, що дозволяє замовляти послуги технічного експерта для забезпечення побутової техніки марки Бош регулярною технічною підтримкою і своєчасним відновленням. Щоб пропонувати бездоганну якість обслуговування, сервіс домашнього ремонту співпрацює з понад 4 000 сертифікованих фахівців у великих і маленьких містах України.

Ми розуміємо, наскільки повсякденне життя сучасних людей залежить від побутових приладів. Тому приймаємо заявки у режимі 24/7, миттєво реагуємо на дзвінки, створюємо нові стандарти і комфортні умови, які щомісяця залучають до маркетплейсу декілька десятків тисяч клієнтів. Побутова техніка Bosch розроблена, щоб полегшити повсякденне життя, а сервіс Мастер911 допомагає підтримувати ці пристрої у робочому стані.