Проект “Історії переселенців”. Випуск 2. “Невидимий фронт. Крим”!

Суспільство

Історія про Олену Коваленко, яка проживає у Житомирі з березня 2014 року. Пані Олена працювала шкільною вчителькою української мови в одній з кримських шкіл. Зараз вона – регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області.
Має 5 вищих освіт, займаєтсья спортом, вчить англійську мову, очолює громадську правозахисну організацію «Громадське суспільство майбутнього». Повертатися жити в Крим не планує.

Герої відео у своїх історіях розкажуть про проблеми, з якими вони зіштовхувалися при переміщенні в місця для тимчасового перебування, проблеми соціальної інтеграції та адаптації за новим місцем проживання, проблеми у створенні належних умов для життєдіяльності та реалізації потенціалу, проблеми забезпечення соціальної, медичної, психологічної та матеріальної підтримки.

Історії переселенців дивують, вражають та мотивують❤️

Відеонариси про переселенців створені завдяки проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні”), який реалізується Громадською організацією “Центр Громадянських Свобод” та Благодійним фондом “Восток SOS” за підтримки ABA ROLI Ukraine (Американська асоціація юристів, Ініціатива з верховенства права).

Автори ідеї – Ольга Вінніченко Olha Vyhovska, Наталія Дехтієвська Наталія Дехтієвська
Журналістка – Наталія Дехтієвська
Оператор, режисер – Богдан Яремчук Bohdan Yaremchuk
Керівник проєкту – Юрій Вінніченко.