Небезпека на кладовищі

Безпека

Залежно від регіону, поминальні дні в Україні, так звані гробки, цього року припадають на 1-3 травня. Після Великодня українці завжди поспішають до місць поховання померлих родичів та близьких, щоб вшанувати пам’ять про них. Цей ритуал був звичним для нас рівно до 24 лютого, відколи російська армія внесла свої правки у наші буденні справи та плани.

ДСНС України застерігає.

Саме тому у цьому році ми закликаємо українців утриматися від походів на кладовища. Адже ворог продовжує нещадно обстрілювати нашу територію, у багатьох місцях вже зробивши її надто небезпечною.

Сьогодні навіть деокуповані території всіяні десятками тисяч вибухонебезпечних предметів, які потребують виявлення та знищення. Зафіксовано також чимало фактів потрапляння боєприпасів на кладовища. Тож зараз ціна висадки квітів на могилу або новий парканчик може стати зависокою. Чи схвалили б цю невиправдану жертву померлі? Ми впевнені, що ні.

І найкраще, що ми зараз можемо зробити в пам’ять про тих, хто пішов з життя – самим лишитися живими. Щоб мати можливість допомагати нашим воїнам та міцно тримати тил, боротися до самої Перемоги. І тоді усім, хто дивиться з неба на те, як ми захищаємо нашу Україну, буде не соромно за нас.
Не ігноруйте наші застереження, не дайте ворогові шансу забрати ще більше життів, ніж вони вже забрали.