Маріуполь

Безпека

Тарас Чорновіл
Страшні кадри того, що зараз відбувається в Маріуполі на Азовсталі. Розуміючи, що в катакомбах досі перебувають цивільні, яких можуть бути сотні – переважно жінки та діти, а також сотні поранених, за вбивство яких також доведеться відповісти, рашисти лицемірно переклали відповідальність на терористів з динири. Наймерзенніший тєлєканал їхнього вермахту “звєіда” розказує, що це “апалчєнци” наносять удари по території заводу з гаубиць і реактивних систем залпового вогню. А ще, напевно, деенерівський флот з моря обстрілює і їхня ж авіація зараз бомби скидає. Є й сюжет від тих московських виродків, але його не хочу публікувати.

Зараз там відбувається страшне… На це важко дивитися, а ще жахливіше уявити собі те, що коїться в цих умовах із захисниками та простими людьми, які не встигли вибратися з руїн для евакуації. Із захисниками зв’язок втрачено, рашистські терористи під прикриттям шквального вогню прорвалися на територію заводу.

Ніколи не простимо цих обстрілів, бомбувань та убивць. Всі винні рашисти мають бути покарані. Рано чи пізно. А що будемо робити із зрадниками, які відкрили дорогу московитам з Криму, розміновували, забирали війська, відкривали Маріуполь та Херсон? У кожному з цих жахливих розривів є своя частина вини наших високопоставлених зрадників, які вдарили Маріуполю, його жителям і захисникам у спину – в єдину неприкриту частину міста…