Ворог не пройшов

Безпека


Підрозділи 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, продовжують наносити втрати російським окупантами, воюючи з ними на східному напрямку.

І хоч ця війна, більше має характер дуелей великокаліберної, ствольної артилерії, все ж таки, доволі часто, тут трапляються і потужні контактні, стрілецькі бої, де наші десантники успішно знищують особовий склад та техніку російських агресорів.

Так, нещодавно, під час спроби загарбників перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України, саме десантники 80 бригади, зірвали плани ворога і не дали йому розвинути наступ.

Цей бій, біля містечка Б., почався у другій ночі, коли до позицій десантників, підійшла ворожа диверсійно-розвідувальна група. Наші хлопці помітили диверсантів і вогнем з автоматичної стрілецької зброї, змусмили їх відступити. Але, рашисти, не вгамувались і трохі пізніше, їх піхота, , підсилена бронетехнікою, пішла в атаку.

От тут львівські десантники і влаштували їм “теплу зустріч”. В ході того бою, який тривав до 14 годин дня, воїни ЗСУ, з гранатомета NLAW підпалили російську БМД і, на загал, було знищено близько 50 чоловік особового складу 104-того , так званого, “гвардійського”, десантно-штурмового полку 76-ої десантно-штурмової псковської дивізії, яку в збройних силах РФ вважають елітною.

Втім, зустрівшись у близькому, контактному, . стрілецькому бою з українськими десантниками, ця “полосата еліта”, відступила, залишаючи у лісосмузі тіла своїх загиблих.

Той бій хоч був і переможний, для хлопців з крилатим левом на шевроні, але важкий. Особливо відзначились старший лейтенант Олександр Ч. та старший солдат Олег Д., які, під час боєзіткнення, отримавши осколочні поранення, відмовились від евакуації в медзаклад і продовжували вести вогонь, до тих пір, поки ворог не відступив.

Проте, знищеною БМД та півсотнею ліквідованих псковських “голубих беретів”, неприємності для загарбницької армії Путіна-Шойгу, в той день, не завершились. Зкоардиновані дії артилерійських підрозділів 80 бригади, навздогін нанесли ворогу масований артилерійський удар, після якого, у окупантів щє зменшилась кількість живої сили і техніки.

Служба зв”язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Перемога буде за нами!
Слава ДШВ!
Слава Україні!!!