У мешканця Житомирської області виявили велику кількість наркотичних рослин

Новини Житомира на Репортері:чи не щодня на шпальтах газет, з екранів телевізорів звучить застережна, інформаційно-роз’яснювальна робота про шкоду, яку завдають людству наркотики, про щоденну боротьбу правоохоронних органів з незаконним обігом наркотичних речовин. Та люди й надалі продовжують сіяти та дбайливо вирощувати на своїх присадибних ділянках небезпечні рослини. Замість того, аби наркозло викорінювати, деякі громадяни, навпаки, дають цьому зіллю можливість прорости та укорінитися.

До такого дбайливого господаря, до того ж приватного підприємця, який проживає у м. Новограді-Волинському, й завітав дільничний інспектор з оперативниками по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, оскільки останній турботливо вирощував у себе в міні-парниках рослини марихуани.

Сам же чоловік розповідає, що сіяв рослину для того аби підгодовувати домашню птицю та тварин, а продавати зілля йому б і на гадку не спало. Гадки не мав він і про те, що це наркотик. Але місця посіву виявлених та вилучених рослин свідчили про інше, так як були дбайливо замасковані у закутку на городині під розлогим абрикосом з усіх сторін забарикадовані огорожею, навіть з вхідними дверима та за гаражем у такому ж «склепі». Правоохоронці не вирвали, а викорчували 38 кущів-дерев.

Намагаючись довести правоохоронцям, що коноплі дійсно вирощувалися для кролів, чоловік завів їх у сарай, де стояли клітки, в яких знаходився не один десяток цих тварин. Саме тут міліціонери побачили хід, що вів на горище гаража, де було виявлено та вилучено 5 кг вже сухої сировини наркотичного засобу канабіс.

Як стало відомо сайту Reporter.ZT.ua (Репортер Житомира)-Тепер підприємливому господарю, який у минулому вже був судимий за незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, доведеться відповідати і за посів та вирощування конопель за ст. 310 КК України, якою передбачено покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, як повідомляє нам ВЗГ УМВС України в Житомирській області.

Альбом: Криминал
Альбом: Криминал