Фільми, що демонструватиме кінотеатр ім. Франка з 1.10 по 07.10!

Новини Житомира на Репортері:з 24 по 30 вересня у кінозалі Житомирського кінотеатру імені Івана Франка демонструватимуться так стрічки:

«Історія іграшок 3» (11.10, 13.00)

Нові пригоди улюблених іграшок! Тепер герої Вуді, Баз і решта їхніх друзів опиняються в
дитсадку після того, як їхній власник, Енді, відїжджає на навчання у коледж.

«Кішки проти собак:помста Кітт Галор»(14.50)

Відставний поліцейський пес Діггс повинен знайти і знешкодити Кітті Галор – саму підступну злодійку зі світу домашніх тварин. Діггсу належить битися з Кітті і перешкодити її прекрасному плану захопити владу над усім світом!

«Оселя зла: потойбічне життя» (17.50,19.35,21.20)

Еліс продовжує свій шлях у світі, ураженому вірусною інфекцією, що перетворює людей в живих мерців. Героїня шукає живих людей, щоб вивести їх в безпечне місце. Її смертельна битва з корпорацією Амбрелла виходить на новий рівень, коли вона раптом одержує несподівану допомогу від старого друга. Він обіцяє привести Еліс у безпечну зону в Лос-Анджелесі, але як тільки вони потрапляють до міста, то бачать тисячі заражених і опиняються у смертельній пастці…

«Більше, ніж друг»(16.15,19.40)

У всьому Нью-Йорку не було ближче за друзів, чим ріелтор-невротик Уоллі і чарівна Кесси. Проте коли Кесси зважиться на штучне запліднення, донором вона вибере надійного і одруженого красеня Роланда. Кращі друзі вирішують відзначити це вечіркою, де Уоллі напивається до непристойності.

Через шість років Кесси повертається до Нью-Йорка з 5-річним сином, який вражаюче нагадує Уоллі самого себе, а заразом викликає в його пам’яті все, що сталося тією нещасливою ніччю. Тепер невдалому «другу» належить переконати Кесси, що вони — більш ніж друзі, виграти у Роланда статус «справжнього папи», і розібратися з самим собою.

З 04.10- 07.10.10 можливі зміни початку сеансів, довідки за телефоном 47-50-81