Спробуйте прочитати. Виявляється, за декілька метрів дорогу переходять діти з вадами слуху… (ексклюзив сайту)

Увага! Дорогу переходять діти з вадами слуху! Такий напис розміщено під дорожнім знаком «Діти», який встановлений на вулиці Саєнка у Житомирі в районі інтернату для дітей, у яких знижений слух.

Напис попереджає, що водії повинні бути вкрай обережними при наближенні до перехрестя вулиць Саєнка та Коростишівської, оскільки попереджувальний звуковий сигнал автомобіля не почують діти, у яких знижений слух. Як бачимо, напис повідомляє дуже важливу інформацію, сприйняття якої може уникнути нещасного випадку.

Однак, прочитати цей напис не просто навіть пішоходам, оскільки він щільно заріс гілкам ближнього дерева. Сподіватися, що водій його побачить та вчасно змінить стиль керування машиною – марна справа…

Кореспондент Reporter.zt.ua вирішив повідомити обласній Державтоінспекції про те, що через чийсь недогляд діти з вадами слуху щодня ризикують потрапити під колеса автомобілів. В прес-службі обласного ДАІ нам повідомили, що підрізання дерев у компетенції зеленого господарства міста.

Микола Яцкевич, прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області: «Дорожній відділ ДАІ інспектує справність світлофорів, знаків та іншого дорожнього інвентарю. Якщо знак заріс гілками – дається припис управлінню комунального господарства міської ради. Але цей крок розцінюється як своєрідне покарання, коли відповідні служби не здійснюють покладених на них обов’язків».

Валерій Дев’ятко, керівник КП «Зеленбуд»: «Наше підприємство, по суті, є виконавцем визначених робіт. На власний розсуд ми не можемо здійснювати ті чи інші роботи. Взагалі то ДАІ дає припис на усунення недоліків комунальному господарству міста. Те, у свою чергу, дає команду нам, як виконавцю. Поки немає команди – роботи не будуть здійснюватися».

А ось начальник управління комунального господарства міста Віталій Шевчук зауважив, що для того, щоб здійснити якісь роботи потрібна лише інформація. Так, він особисто не знав, що попереджувальний напис в районі 2-ї школи заріс гіллям.

Віталій Шевчук: керівник УКГ міськради: «Щоб розчистити знак від гілля не обов’язково отримувати припис від ДАІ. Повідомити про факт можуть і місцеві жителі. Тоді, за їх проханням я даю вказівку «Зеленбуду» і той здійснює усі необхідні роботи. Звернення від людей не надходило. Будемо вважати ваше повідомлення за журналістський запит. Проблем жодних немає – вже післязавтра вказаний вами напис буде розчищено від гілля».

Альбом: Коммунальный Житомир

Reporter.zt.ua прослідкує, чи дотримається своєї обіцянки начальник комунального господарства міськради.

Джерело: Reporter.zt.ua