На чемпіонаті Європи з кікбоксингу житомирські бійці добряче “віддубасили” своїх суперників :)

21-28 листопада 2010 року у місті Лутраки (Греція) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу за версією WAKO у розділах фул, семі-контакт та кік-лайт серед чоловіків та жінок. В турнірі брало участь 497 найкращих кікбоксерів Старого світу – членів збірних команд з 28 країн, повідомляє Репортеру Житомира прес-служба Житомирської міської ради.

Україну на цих змаганнях найвищого рангу, які проводяться регулярно раз на два роки, представляли дві команди: чоловіча та жіноча. Честь Житомирщини у складі збірної відстоювали наші земляки Віра Макресова (майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, 1987 року народження) та Володимир Демчук (майстер спорту України з кікбоксингу, 1988 року народження). Вихованці ЖДЮСШ «Авангард» Житомирської обласної ради, представляють фізкультурно-спортивне товариство „Україна”, тренуються під керівництвом В’ячеслава Гопанчука.

У напруженій боротьбі житомиряни вибороли дві срібні нагороди: Віра Макресова у ваговій категорії до 48 кг у розділі фул-контакт серед жінок, а Володимир Демчук у ваговій категорії до 63 кг у розділі кік-лайт серед чоловіків.

Житомиряни добрячу розім’ялися на своїх суперниках…

Репортер Житомира