“Різдвяна зіронька” – обласний конкурс вокального мистецтва

“Різдвяна зіронька”, – таку назву отримав обласний конкурс вокального мистецтва, який відбувся у житомирському професійному ліцеї легкої промисловості. Його учасниками стали учні професійно – технічних навчальних закладів області, які змагались за право участі у всеукраїнському вокальному конкурсі, що стартуватиме у січні наступного року у Мукачево. Учасниками обласного конкурсу “Різдвяна зіронька” стали найкращі солісти та вокальні колективи профтехучилищ Житомирщини.

Всі вони закохані у пісню, а тому і присвячують співам весь свій вільний від навчання і здобуття професії час. Конкурс відбувся за підтримки обласного управління освіти і науки та житомирського державного будинку художньої та технічної творчості

Конкурс мав назву „Різдвяна зіронька”, а тому і витупи учасників були переважно на новорічно – різдвяну тематику.

Оцінюючи виступи конкурсантів, компетентне журі звертало увагу на виконавську майстерність та сценічну культуру, на репертуар та сценічне вбрання учасників. Згідно їх підсумків, 1 місце у конкурсі здобула учасниця професійного ліцею харчових технологій Світлана Мелешко, друге тріо учнів політехнічного ліцею, а третє вокальний гурт Центру професійно -технічної освіти. Всі вони у січні відправляться до Мукачева аби взяти участь у всеукраїнському конкурсі з вокального мистецтва.