Отож, за роботу. Новорічні свята позаду. Про це символізує зникнення з площі Корольова новорічної ялинки. Вчора комунальники її розібрали на частини. Головна ялинка міста простояла до Водохреща включно.
![](https://reporter.zt.ua/wp-content/uploads/2011/01/1501_news.jpg)
Отож, за роботу. Новорічні свята позаду. Про це символізує зникнення з площі Корольова новорічної ялинки. Вчора комунальники її розібрали на частини. Головна ялинка міста простояла до Водохреща включно.