Елеонора Сіндєєва та Андрій Курков у Житомирі!

7 квітня житомиряни поспілкуються з всесвітньовідомим українським письменником Андрієм Курковим.

О 12-й годині дня в 703 аудиторії соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка відбудеться зустріч із письменниками та презентація їх книг. А о 14-00 годині в книгарні “КНИГОМАНІЯ” відомі майстри слова роздаватимуть автографи та спілкуватимутсья з читачами.

Андрій Курков у Житомирі презентує роман “Садівник із Очакова”, а переможниця конкурсу “Євроформат – 2009” Елеонора Сіндєєва роман “Скарб”.

Андрій Курков? один із найпопулярніших у Європі українських письменників, книги якого неодноразово потрапляли до списку європейських бестеллерів. У 1988 році став членом англійського ПЕН-клубу?, найпрестижнішого письменницького клубу у світі, у 1993 році провів 10 днів на хорватсько-боснійській лінії фронту, об’їздив півсвіту, у 1997 році ввійшов у трійку кращих кіносценаристів Європи. У 1999 році його роман «Пікнік на льоду» став першою книгою із СНД, що ввійшла в десятку європейських бестселерів, у 2003 році цей же роман за результатами голосування в Базелеві (Швейцарія) було оголошено улюбленою книжкою його мешканців. Романи Андрія Куркова перекладені на 22 мови. За сценаріями А. Куркова знято більше 20 фільмів.

Елеонора Сіндєєва? народилася у 1981 році на Дніпропетровщині. Закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Історія та практична психологія», однак відразу після отримання диплома почала працювати журналістом на телебаченні та у різноманітних виданнях. Писала все своє життя однак до серйозних та постійних літературних вправ взялася лише кілька років тому.

У 2008 році написала свій перший роман «Скарб», який і став переможцем конкурсу короткого роману «Євроформат-2009». Окрім того у творчому доробку має вже солідну збірку оповідань, кілька повістей і есеїв та одну п’єсу. Наразі працює над другим романом. Окрім літератури захоплюється класичною музикою, кінематографом, мистецтвом та фотографією. Своїм творчим девізом обрала такі слова: жила, думала, відчувала, щось описала.