Вчора у Житомирі збувалися дитячі мрії (фото)

Найбільш очікуване дійство свята «Країна дитинства – країна мрій», що проходило під патронатом міського голови Володимира Дебоя, відбулося у Житомирському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Принаймні, так вважають діти. Адже цього дня там здійснювалися їх дитячі мрії.

Так, напередодні організаторами було зібрано понад дві тисячі творів із дитячими мріями, які діти писали віртуальному «чудотворцю». Пощастило лише 47.

Саме їх послання потрапили до рук бізнесменів, депутатів міської ради та чиновників. Вручення подарунків проходило без пафосу, без оголошення імен, у формі гри – дитина мала знайти свого благодійника за однаковими кольоровими фігурами, які знаходилися в руках дорослих. А взамін отримати пакунок з подарунками – з енциклопедіями, конструкторами і навіть мобільними телефонами. Ініціатором акції для житомирських дітей «Мрії збуваються» виступила громадська організація «Український дім 21 століття».

Про здійснення дитячих мрій розповіла радник міського голови Тамара Олійник: «Я б назвала наше місто містом дитинства, здійснення мрій та щасливого майбутнього. Підтвердженням цього є твір учениці ЗОШ№22 Даринки Бевзо, яка мріє про те, щоб усі міста нашої планети були уквітчані». Що ж до нашого міста, то Житомир рухається саме у цьому напрямку. Адже нині проводиться конкурс «Моє квітуче місто», спрямований на озеленення та уквітчання вулиць, покращення зовнішнього вигляду прибудинкових територій та загальноміського благоустрою.

Як повідомила Тамара Олійник, вже 9 років як обласнаї Рада жінок проводить конкурс «Моє квітуче Полісся». І на сьогоднішній день він залишається актуальним і необхідним для Житомира.

Також, 1 червня, 25 кращих учнів житомирських шкіл отримали стипендії від міського голови Володимира Дебоя, на вручення яких завітав заступник міського голови Олександр Бочковський.

Напередодні ж святкового виступу у музично-драматичному театрі відбулася виставка робіт і досягнень дітей із будинків сімейного типу, на яку завітали і представники міської і обласної влади, депутатського корпусу, громадськості міста, інформує управління по зв’язках з громадкістю міської ради.