Житомирські юніори пожежно-прикладного спорту повернулися додому з двома бронзовими медалями

За результатами виступу на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту, що відбувся у місті Харків, юнацька збірна команда Житомирської області посіла 9-те загальнокомандне місце серед 27 збірних команд з усіх областей України.

При цьому показала ряд високих досягнень в окремих видах пожежно-прикладного спорту, а саме: 6-те командне місце в подоланні 100 метрової смуги з перешкодами; 9-те командне місце в підйомі по штурмовій драбині на навчальну башту; 10-те місце в бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи, інформує ЦЗГ УМНС України в Житомирській області.

А в індивідуальній першості, вперше за всю історію виступів команди Житомирської області, учасник молодшої вікової групи Кравченко Юрій Ігорович 1997 року народження, виборов 2 бронзові медалі, посівши треті місця у таких спортивних дисциплінах як: підйом по штурмовій драбині та подолання 100 метрової смуги з перешкодами. Житомирщина вітає переможців!