На Житомирщині визначено краще лісогосподарське підприємство

В Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства підведено підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств за І півріччя поточного року.

В трудовому суперництві на краще підприємство управління першість вибороли лісівники із Житомирського держлісгоспу. Про це повідомив начальник управління Володимир Ткачук.

При оцінці роботи колективів до уваги бралися всі показники господарювання: створення та догляд за лісовими культурами, охорона лісів від пожеж та лісопорушень, розмір заробітної плати, продуктивність праці, своєчасність сплати податків тощо.

За півроку Житомирський лісгосп сплатив до бюджетів усіх рівнів більше 5,3 млн. грн. Середня заробітна плата за січень-червень становила 3468 грн. Тож перехідний Штандарт облуправління лісового та мисливського господарства та диплом І ступеня це підприємство отримало цілком заслужено.

Дипломи ІІ та ІІІ ступенів вибороли лісівники Новоград-Волинського та Овруцького лісгоспів відповідно. Серед кращих названо і Городницький, Баранівський та Ємільчинський лісгоспи.