Міський голова відвідав Житомирський завод металевих конструкцій (фото)

Вчора, 7 вересня, міський голова разом із своїм заступником Петром Закусило здійснив робочу поїздку до Житомирського заводу металевих конструкцій.

Керівники міста оглянули сучасне обладнання, поспілкувалися з трудовим колективом.

Володимир Дебой, оглянувши технічний стан заводу, зазначив: «Мені приємно, що за останні півроку відбувається інтенсивне технічне переоснащення заводу. Завод виробляє продукцію високої якості, має чудові перспективи».

Після робочої наради міський голова виконав і почесну місію – вручив одному з кращих робітників, який має більше 30 років трудового стажу, Токарю Василю Васильовичу, ювілейну медаль «20 років Незалежності України».

Сьогодні Житомирський завод металевих конструкцій – це перспективне і потужне підприємство, яке активно розвивається і модернізується.

Генеральний директор заводу металевих конструкцій Дуда Микола Іванович: «Якщо буде вестися планомірна політика держави щодо виготовлення продукції та металоконструкцій на українських заводах, то ЗМК м. Житомира матиме велике майбутнє. За якістю і обсягом завод займає в Україні одне з провідних місць і не поступається європейським виробникам».

__________________________________________________________________________

ЗМК виконує багато державних та приватних замовлень –з Росії, Молдови, Польщі, Франції. Зараз виконуються роботи головних об’єктів до Євро-2012 – це близько 2 тисячі тонн продукції для аеропорту в Борисполі та стільки ж для аеропорту у Львові. Також спостерігається значне пожвавлення будівництва: в ЗМК встановлено нового обладнання на 31 млн. гривень. Ще 10 млн. гривень буде направлено на закупівлю мостових кранів, встановлення яких збільшить потужність заводу до 18 тисяч тонн у рік, інформує управління по зв’язках з громадськістю.