Наш земляк став номінантом Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року»

Номінантом Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року», у цьому році, став наш земляк – Андрій Токовий.

У суботу 17-го вересня МНС України відзначало День рятівника і одночасно 15-ти річчя створення Міністерства.

У цей день у Києві о 12-тій годині на Хрещатику відбулася масштабна акція. Були продемонстровані зразки рятувальної техніки – від старовинної до найсучаснішої: оперативно-рятувальні, піротехнічні автомобілі, пересувна хіміко-радіологічна лабораторія, рятувальний катер, автомобілі комбінованого гасіння, кінний хід, свою роботу показували кінологи тощо.

Кульмінацією святкування було проведення фіналу Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року».

Дана акція спрямована на те, щоб звернути увагу людей на свою власну безпеку, задуматися про те, що герої живуть серед нас.

Під час акції «Герой-рятівник року» визначені як рятувальники МНС, так і пересічні громадяни, які ризикували власним життям і здоров’ям заради порятунку інших людей.

Серед нагороджених був присутній і наш земляк, прапорщик служби цивільного захисту Токовий Андрій Анатолійович, старшина 2-ї самостійної державної пожежної частини міста Житомира Житомирського міського відділу Управління МНС України в Житомирській області.

Андрій Токовий, ризикуючи власним життям, врятував хлопчика, який провалився у колодязь.

10 липня 2010 року Андрій Токовий, знаходився у селі Давидівка Володарсько-Волинського району на дні народженні родичкі – ветерана війни і праці. На святкування зібралося багато гостів та рідних.

Через декілька годин одна з гостей побачила як 9-річний Сергійко, правнук ювілярки, через паркан поліз на ляду, що закривала криницю.

Через секунду він вже зник з поля зору – Сергій впав у колодязь. Як з’ясувалося хлопчик плавати не вмів.

Андрій Токовий почув галас пізніше всіх. Не зупиняючись, розштовхав всіх, на ходу роздягаючись, кинувся у колодязь…. Дитина була врятована!

МНС прагне, щоб Україна знала своїх Героїв та пишалася ними завжди.