Володимир Дебой домовився про виділення Житомиру кредиту на 10 млн. євро та 5 млн. євро гранту для модернізації «Житомиртеплокомуненерго»

Володимир Дебой зустрівся з Олександром Аліповим та представниками міжнародних фінансових організацій.

Як повідомили в управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, вчора, 30 листопада, Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся з представниками міжнародних фінансових організацій – Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) щодо реалізації проектів з енергоефективності. Зустріч відбулася у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у рамках семінару з питань ініціювання, підготовки та реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів.

У ході зустрічі здійснено ще один крок до отримання кредиту від ЄБРР – отримано погодження Ради Директорів на 10 млн. євро кредиту та 5 млн. євро гранту для реконструкції та модернізації «Житомиртеплокомуненерго».

Також міський голова Володимир Дебой зустрівся із Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександром Аліповим. Результатом цієї зустрічі стала домовленість щодо виділення 5 млн. грн. по програмі «Питна вода» на реконструкцію хлораторної водопровідно-насосної станції ІІ підйому та проведення заходів покращення якості питної води.