Партія “УДАР Віталія Кличка” відвідала лікарні Житомирщини з різдвяним вертепом

В канун Різдвяних свят, що наближаються до кожної оселі та домівки, актив Житомирської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з Головою міської організації партії, депутатом міськради Тетяною Шкуропат заколядували в обласних та районних лікарнях Житомирщини та подарували казковий святковий вертеп.

Кожна культурна спадщина є багаторічним, віковим нашаруванням звичаїв та традицій. Саме вони становлять основу культури, творячи разом з нею суцільний моноліт, який виокремлює різнобарвну гаму різних народностей.

Співочі колядки гостей, барвисті театральні костюми та різдвяні подарунки діти та колектив лікарні зустрічали нечуваною радістю та щирими посмішками. Чудова атмосфера та приємне почуття свята відчув кожен присутній.

«Здоров’є наших близьких та дітей – це найцінніша річ в житті кожної людини. Тому, прибуваючи саме тут, серед тих сердець, які змушені зустрічати Різдво не в теплих домівках з родиною, а в лікарні, ми хочемо побажати скорішого одужання, душевного тепла та світлої любові до життя. З Різдвом!», – поздоровила Тетяна Шкуропат.