На репетицію вихованців “Сонечко” завітав мер міста (фото)

Як проходять тренування та репетиції вихованців кращої міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко» оглянули керівники міста.

Сьогодні, 22 лютого, міський голова разом із своїм заступником завітали до школи «Сонечко» на зустріч із керівництвом та вихованцями закладу.

Гості оглянули зали, де займаються діти, поспілкувалися із творчим колективом. Вихованці школи порадували присутніх своїми хореографічними здібностями, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Керівник міста поспілкувався із вихованцями «Сонечка», а також пообіцяв підтримувати цей колектив. «Мені особливо приємно, що сьогодні жоден концерт чи свято не проходять без участі “Сонечка”. Це вкотре підтверджує те, що ми повинні пишатися таким колективом та підтримувати талановитих дітей», – додав Володимир Дебой.

__________________________________________________________________________

Нагадаємо, що минулого літа 117 вихованців Житомирської міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко» за підтримки міської та обласної влади, депутатського корпусу та особисто міського голови Володимира Дебоя їздили на відпочинок та тренування до Артеку.

Та і колектив «Сонечко» постійно здійснює благородну місію – щороку надає благодійні концерти, кошти від яких направляються на лікування та допомогу онкохворим дітям.

Не менш активною є підтримка й інших талановитих та обдарованих дітей. У 2011 році до Дня міста 75 талановитих студентів і учнів отримали стипендії та гранти міського голови. Всього було вручено 189 стипендій міського голови обдарованим та перспективним спортсменам, студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Житомира, молодіжним лідерам.