“Полюси” готують великий сольний концерт у Житомирі

17 березня 2012 року о 19 годині у приміщенні Житомирської філармонії (вул. Пушкінська, 26) відбудеться великий сольний концерт українського гурту “Полюси”.

– Це свято не залишить байдужим нікого, – переконують Репортер Житомира його організатори. – Найкраще музичне і світлове обладнання, – кажуть вони.

Глядачів очікує півтори години романтичних і драйвових пісень, та багато музичних сюрпризів, які ще не чув ніхто!

Організатори: ЖОМГО “ХХІ покоління” у співпраці із шкільним парламентом м. Житомира. Кошти від концерту будуть спрямовані на підтримку соціальних проектів шкільного парламенту і проекту “Талановита Україна.

Концерт проходитиме в рамках проекту “Талановита Україна” за сприяння: Житомирської філармонії, управління освіти і виконкому Житомирської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури і туризму облдержадміністрації, шкільного парламенту міста Житомира.

Генеральні партнери концерту гурту – шкільний парламент м. Житомира, zhitomir-region.gov.ua, philharmonia.com.ua, zt-rada.gov.ua, geometria.ru/zhz/, HD-Studio.com.ua, tydyvy.com.ua, студія-магазин «Хабіба», cool-school.at.ua, climberjeans.com.ua та ЖитомирLife (ZhabrovetsVIDEO) vk.com/club28689618

Головні інформаційні партнери – ТРК «Ефір», радіо «Житомирська Хвиля», газети – «20 хвилин» і «Житомирщина», reporter.zt.ua, zhitomir.info, zhzh.info, 0412.in.ua, 1zt.ua

____________________________________________________________________________

Довідки за телефонами: (0412) 220586, (097) 1518616, (099) 1501074.

Вартість квитка (запрошення) – 30 гривень. Вже у продажу.