Вчора в Житомирі був великий благодійний вечір. В драмтеатрі був повний зал, хоч вартість квитків сягала 300 гривень.
Гроші пішли на лікування юних пацієнтів онкологічого відділення житомирської обласної лікарні. Зібрали як для Житомира рекордну суму – 236 тисяч гривень.
Організаторам свята вдалося переконати усіх, що це реальна акція, що гроші підуть на лікування саме дітей, а не на забезпечення організації самого концерту та піар його організаторів. В добрі наміри та ефективний результат акції повірили зірки української естради.
Їх чи не щодня звуть на усілякі благодійні марафони та акції, і не раз їм доводилося бачити, як їх просто використовують для інших цілей, аніж тих, добрих намірів, про які йшла мова. Тому вони обережні. І те, що приїхали у Житомирі – свідчення того, що тут було все по-справжньому.