Мешканці будинку по вулиці Черняхівській переймаються тим, що в арці, яка знаходиться між Еко-Маркетом та жилим будинком рухнула стеля.
За словами
За словами охоронців, пригода трапилась через халатність будівельників – турків. Мовляв, не поклали той, що треба гіпсокартон.
Прохід під аркою перекритий, але місцеві мешканці ігнорують загорожі і попереджувальні знаки та сміливо ідуть під загрозливо нависаючими залишками гіпсокартону. Кажуть, обходити далеко і запевняють, що із ними нічого поганого статись не може.
Представники Еко-Маркету кажуть, що не знають, коли закінчаться ремонтні роботи, оскільки чекають наказу від київських власників. Місцеві жителі запевняють, що чують, як стелю рихтують вночі.
Людмила Харчук