У Житомирі 4-річна дівчинка випала з вікна п’ятого поверху

Струс мозку і два синці – це всі травми, що отримала маленька житомирянка, випавши з п’ятого поверху!

Янгол-охоронець вберіг дівчинку від переломів і пошкоджень внутрішніх органів.

Це трапилось 27 травня біля сьомої години вечора. Крихітка, чиє ім’я батьки, на жаль, заборонили вказувати, вилізла на підвіконня, щоб щось роздивитись знизу, у дворі. Один необачний порух, і…

-Враховуючи висоту, з якої вона впала, це просто чудо, – каже анестезіолог відділення реанімації обласної дитячої лікарні Юрій Ніколаєв.

Очевидно, дівчинку врятували мотузки для сушіння білизни, натягнуті над вікном 1 поверху.

Вони стали катапультою, що відкинула малечу в кущі

Уточнити подробиці випадку поки що не вдалося, оскільки батьки дівчинки ще не відійшли від шокового стану і спілкуватись з пресою категорично відмовляються.

За словами Юрія Ніколаєва, щорічно у відділення потрапляють діти, що випали з вікон. Так, в минулому році трьохрічний хлопчик впав з п’ятого поверху в Бердичеві і залишився живим! Але в дитини була пошкоджена грудна клітина з розривом легені, декілька переломів і черепно-мозкова травма.

Ще одна дівчинка з Новоград-Волинського випала з вікна дев’ятого поверху і також лишилась жива, отримавши багато чисельні травми. Лікарям довелось попрацювати, але цих дітей поставили на ноги.

– Але такий унікальний випадок, щоб майже без травм, в нас вперше, – відзначив Юрій Ростиславович.

Маючи нагоду, він попросив нагадати батькам маленьких діток про загрозу, яку несуть москітні сітки, встановлені на металопластикові вікна. Вони – основна причина нещасних випадків. Діти залізають на підвіконня, щоб подивитись у вікно, спираються на сітку і – падають. Якщо необхідно хоча б на хвилину залишити дитину одну в кімнаті, краще зачинити вікно.

Джерело: Сергій Гудзенко, Zhitomir-online