У Житомирі перевірятимуть перевізників

З 14 травня по 5 червня в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2012».

Метою проведення заходів «Автобус 2012» є перш за все попередження аварійності на пасажирському транспорті та забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку. У ході спеціальних заходів будуть проведені перевірки підприємств і суб’єктів господарювання, що мають ліцензії на перевезення пасажирів, на предмет виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Особлива увага приділятиметься питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Здійснюватиметься посилений контроль та аналіз порушень Правил дорожнього руху. Перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів. Порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм. А також відхилення від визначеного маршруту руху та зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.

УДАІ УМВС України в Житомирській області